LAJM I FUNDIT/Një grua gjendet e varur në shtëpinë e saj në Cërrik

Ndaje

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur ditën e sotme në Cërrik.

Një grua është gjetur e varur në shtëpinë e saj ne fshatin Shales. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Burime nga policia thane se gruaja eshte gjetur e varur ne banesen e saj dhe dyshohet se i ka dhene fund jetes per shkak te depresionit.

vijon…

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje