E mbante të fshehtë, më e bukura e Shqipërisë në lidhje me politikanin e njohur

Ndaje

Modelja dhe missi i njohur Adrola Dushi po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mbajë larg syrit të mediave.

Megjithëse nuk ka folur asnjëherë për lidhjen e saj të re, “Magazina.al” shkruan se në fakt identiteti i mashkullit që Adrola ka tashmë në krah është zbuluar.

Bëhet fjalë për kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës, Albin Gashin i cili është djali i avokatit të njohur Tomë Gashi.

Burime të afërta pranë çiftit kanë treguar për “Magazina.al” se Adrola është shpërngulur tashmë në Prishtinë dhe se dyshja është parë shpesh së bashku në publik.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje