Tmerr në Dibër, 6 persona me kapuçë grabitin dhe dhunojnë çiftin në banesën e tyre

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Dibër. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çernene në zonën e Maqellarës në Dibër.

6 persona me kapuçë të moshës 22-23 vjeçare,  kanë hapur me forcë derën, duke dhunuar fillimisht bashkëshortin dhe më pas gruan pas kjo e fundit ka tentuar ti heqë kapuçin njërit prej tyre.

Policia ka konstatuar se grabitësit kanë qenë me makinë dhe e kanë lënë 200 m larg vendgjarjes.

Gjatë ditës së sotme policia ka vijuar kërkimet, ku kane gjetur 2 kuti bizhuterish bosh, ndersa ata kane marre parate dhe bizhuterite e kutise.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje