FOTO/Arbana Osmani humb njeriun më të dashur

Ndaje

Moderatorja shumë e njohur për publikun, Arbana Osmani ka treguar se ka humbur një person shumë të shtrenjtë. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Arbana ka dhënë lajmin e trishtë se gjyshja e saj është ndarë nga jeta.

“Sa shpirt të kam! Mirupafshim atje lart”, shkruan Arbana e cila ishte shumë e lidhur me gjyshen.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje