VIDEO/ Pyetja e studentit qe tronditi Kryeministrin Rama

Ndaje

Perballja e studentit te mjekesise me Kryeministrin Edi Rama nuk ka qene thjesht bezdi apo humor. Studenti e ka nxjerre nga qetesia kryeministria teksa i ka bere nje pyetje qe shemb tere propoganden.

Pyetja e studentit te mjekesise: A e dini ju qe keni bo vetem studentet e pasur te arsimohen?… sa per ilace, e dime te gjithe mire se kush duhet ti mare ne kete vend…

Ne video shihet qarte edhe urdheri i Rames per gardes qe ta nxjerrin jashte studentin.

Ja se si i pergjigjet Edi Rama pyetjes se studentit te mjekesise: A e dini ju qe keni bo vetem studentet e pasur te arsimohen?… sa per ilace, e dime te gjithe mire se kush duhet ti mare ne kete vend…

Publiée par Belind Këlliçi sur Jeudi 20 février 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje