VIDEO/ Berisha shperthen: Skizoidi fyen studentet

Ndaje

Reagon ashper ish kryeministri Berisha paa nderhyrjes se gardes kunder studentit te mjekesise.

Postimi i Berishes:

Skizoidi i fyen studentet, i quan te cmendur dhe urdheron garden ti nxjerre jashte nga ceremonia e diplomimit !

Pershendetjet me te perzemerta studenteve guximtar!

Denoj qendrimin banditesk te Edvin Kristaq Mafise dhe narkogardes se tij!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e studentit dixhital. sb

Pershendetje dr Studentet e mjekesise sot ne ceremoni te dipllomimit i presin fjalen kryeministrit – Kryeministri i ofendon duke u thene qe jane Te cmendur

Shikoni si zhvillon takimin me studentet Edvin Kristaq Hajduti! sb

Publiée par Sali Berisha sur Jeudi 20 février 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje