Vrasjet tragjike ne Gjilan, nje detaj i ri mund te ndryshoje gjithe rrjedhen e masakres

Ndaje

Ka. Je detaj te ri nga ngjarja tragjike ne Gjilan ku dyshohet se punonjësja e policisë, Valdete Bllaca, ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e më pas edhe vetën.

Koleget janë shprehur për lajmi.net se asnjëri nga vëllezërit, madje as Valdetja nuk ka qenë e martuar.

E dyshuara, sipas dëshmitarëve nuk ka qenë person problematik.

Sipas disa versioneve që po qarkullojnë nga të afërmit, vëllai i madh ka qëlluar me armë fillimisht babin dhe nënën, e po ashtu vëllanë e vogël.

Pas kesaj Valdete Bllaca më pas ka shtënë mbi vëllanë e madh dhe veten.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje