Jul Deda tregon si u pajtua me Gent Zenelaj: Është kohë e humbur të mos flasësh me shokun

Ndaje

Ata kishin disa vite qe nuk flisnin me njeri-tjetrin dhe arsyeja ka qene  e pakuptueshme per publikun.

Gent Zenelaj dhe Julian Deda u rikthyen ne skenen e KlaniFornia dhe bene ribashkimin e grupit te njohur se bashku me Ermal Mamaqin, dhe te gjithe e kuptuan se dyshja ishin pajtuar sërish.

Një prej fëmijëve, ne edicionin e trete qe startoi dje ‘Ne kurthin e Piter Panit’,  e pyeti Julin se cila ishte arsyeja që pas disa vitesh u pajtua me mikun e tij të vjetër, Gentin.

“U pajtuam sepse janë disa gjëra që duhet t’i hedhim pas krahëve për hir të një miqësie, të punës, të dashamirësisë me njëri-tjetrin.
Ky është një shembull që duhet ta keni dhe ju në jetë, se është kohë e humbur të mos flasësh me shokun”, u shpreh Juli.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje