FOTO/Momentet e fundit të Jan Prengës para se të rrëmbehej, zbulohet dhe imazhi i ‘kokës’ së rrëmbimit

Ndaje

Këto janë momentet të fundit të Jan Prengës, përpara se të rrëmbehej dhe më pas vritej nga të paktën 7 persona, disa prej të cilëve janë vënë në pranga nga ana e policisë.

Prenga duket se është vëzhguar disa ditë nga ana e rrëmbyesve, të cilët janë kujdesur që të evidentojnë të gjitha lëvizjet e tij, në mënyrë që të mos dështonin në momentin final, shkruan Fax News.

Jan Prenga ne kafe me bashkeshorten e tij

Image

Njerezit qe ndiqnin veprimet e Jan Prenges

Image

Jan Prenga pak para se te rrembehej

Image

Pamje nga resorti ‘Golden’ ku Jan Prenga mberriti i vdekur

Po ashtu për herë të parë është zbuluar dhe imazhi i Gentian Doçit, i cili konsiderohet nga policia shqiptare si koka e organizatës kriminale, e cila realizoi pengmarrjen dhe më pas vrasjen e Jan Prengës në Kamëz në datën 17 janar të këtij viti.

Gentian Doçi

Image

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje