ITALI/ Cifti shqiptar kapet me kokaine ne makine

Ndaje

Një çift shqiptar burre dhe grua u prangosen nga policia italiane pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike.

Mediat italiane raportuan se çiftit i janë gjetur në makinë rreth 600 doza kokainë gati për t’u shitur tek konsumatorët.

Sasia e drogës u gjet gjatë një kontrolli të rastësishëm të kryer në makinën e bashkëshortëve. Çifti më pas doli para gjykatës, ku bashkëshorti u përpoq ta nxirrte të pafajshme gruan e tij.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje