VIDEO/Pas fotove në shtrat, publikohet e gjithë videoja ‘hot’ e Alban Ramosajt dhe Nikit

Ndaje

Pas disa fotove intime nga krevati qe dyshja publikoi me heret, Niki dhe Alban tani kane vendosur te bejne piblike klipin e plote te kenges se tyre me te re.

Niki ka debutuar në muzikë me këngën “Unity”, këngë që vjen në bashkëpunim me Albanin. Në video e këngës çiftin shfaqen në skena intime duke e treguar publikisht dashurinë e tyre.

Përpos këtyre, videoklipi është i veçantë edhe nga ana vizuale.

Në fund Albani dhe Niki shfaqen në shtrat teksa vështrojnë planetin tokë dhe Niki i thotë Albanit: “Shiko çfarë po ndodh në Tokë. Njerëzit po jetojnë të ndarë. Le të shkojmë në një mision për të ndihmuar në evoluimin e ndërgjegjësimit. Le të mishërohemi dhe të kthehemi tek dashuria pa kushte”.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje