LAJM I FUNDIT/Përplasje me armë zjarri në Korçë, shoqërohet një person

Ndaje

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur në qytetin e Korçës. Sipas informacioneve, mesohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit.

Për momentin është shoqëruar në komisariat një nga palët që është përfshirë në konflikt ndërsa të tjerët janë identifikuar por janë ende në kërkim nga policia.

vijon…

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje