FOTO/Basha tjetër mesazh në Instagram, ja ftesa e tij për qytetarët

Ndaje

Lulzim Basha i është drejtuar platformës se Instagramit, per te komunikuar me qytetarët.

Së fundmi, Basha ka njoftuar se do te kete nje komunikim me qytetaret ne Instagram, duke i ftuar per nje tjeter nismë.

Basha fton qytetarët në Instagram:Çdo ditë është një mundësi e re për të bërë një hap përpara në ndryshimin e vendit. Ndaj sot kam shumë dëshirë t’ju kujtoj se ne mund të sjellim ndryshimin, mjafton ta dëshirojmë e punojmë për të! Ju ftoj të postoni foton tuaj sot me hashtagun #DiteMeTeMira!

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje