90 MIJE TE PYETUR/ JOQ ben sondazhin me masiv ne Shqiperi

Ndaje

Në një sondazh të redaksisë së JOQ Albania, blogu me i madh shqiptar shumica dermuese e shqiptareve mendojne se parate e mbledhura ne konferencen e donatoreve do te shperdorohen nga qeveria.

Sondazhi eshte bere me numrin me te madh te qytetareve qe eshte bere ndonjehere ne Shqiperi. Deri tani jane pergjigjur 90 mije persona nderkohe qe sondazhi edhe hedhur para 5 oresh, ne 18.30.

90 mije persona jane pergjigjur në lidhje me pyetjen: “Ku mendoni se do të përfundojnë mbi 1 miliardë euro të dhunuara nga e gjithë bota për Shqipërinë?

Plot 84% e shqiptarëve mendojnë se paratë do të përfundojnë në xhepat e Edi Ramës.

Ndërkohë, kryeminsitri Rama u shokua nga shifra e grumbulluar, ku gjatë fjalës së tij nuk harroi pa përmendur Biblën dhe Kuranin, shkruan Joq. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje