VIDEO/ Stadiumi Air Albania shperthen ne thirrjet Rama ik

Ndaje

Ish kryeministri Berisha ka publikuar nje video tjeter nga stadiumi Air Albania permes te cilit ku tifozet therrasin Rama ik.

Postimi i Berishes:

Revolucioni popullor kunder Edvin Kristaq Mafise vazhdon panderprere ne stadiume! Shikoni videon e bere gjate ndeshjes se futbollit per femra Shqiperi-Mali i Zi! sb

Revolucioni popullor kunder Edvin Kristaq Mafise vazhdon panderprere ne stadiume! Shikoni videon e bere gjate ndeshjes se futbollit per femra Shqiperi-Mali i Zi! sb

Publiée par Sali Berisha sur Dimanche 16 février 2020

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje