FOTO/ Basha kalon fundjaven ne mal, poston foto me Aurelen

Ndaje

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar fundjaven per qytetaret teresisht me veshje dimerore nga nje mal.

Me kapuç në kokë dhe bashkëshorten Aurelen në krah, lideri demokrat ka zgjedhur ta kalojë fundjen në një zonë pyjore.

“Ju uroj një të diel të mbarë dhe orë të gëzueshme me njerëzit tuaj të dashur”, shkruan Basha.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje