LAJM I FUNDIT/Grabitet në mes të ditës argjendaria në Elbasan, shumë pranë Policisë

Ndaje

Një person i maskuar dhe i armatosur ka grabitur një argjendari në qendër të Elbasanit

Bëhet me dije se argjendaria ndodhet vetëm 15 metra larg Drejtorisë së Policisë.

Sipas të dhënave të para autori ka kërcënuar shitësen dhe ka grabitur një sasi bizhuterish me vlerë.

Vijon…

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje