Greg Rama shfaqet në krahë të moderatores për Shën Valentin, pamjet që ngritën dyshimet

Ndaje

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, ka rrembyer vemendje mediatike, pas lajmeve te meparshme se humbi te dashuren nga termeti i 26 Nentorit. Nderkaq, pas disa muajsh, Gregu duket se e ka rimarre veten.

Një foto me moderatoren e njohur shqiptare, Xhesi Muçaj ka nxitur thashethemet për një lidhje mes tyre.

Ishte vetë moderatorja që publikoi pamjet me Gregun ndërsa ishin së bashku në një klub më 14 shkurt, në ditën e të dashuruarve. Muçaj qëndronte në krah të tij dhe shkruante: “Bestie”.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë thjesht për një marrëdhënie shoqërore mes tyre, por fakti që ishin bashkë për Shën Valentin nxiti dyshimet për diçka më shumë mes tyre.

Muçaj tashmë e ka fshirë foton nga rrjeti i saj social Instagram.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje