FOTO/”Darkë me miq të posaçëm”, Rama takon dhe Mark Zuckerberg

Ndaje

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme ne Mynih, ka shkrepur dhe nje foto per te terhequr vemendjen tjeterkund.

Ai ka zhvilluar një takim special me krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Kreu i qeverisë kë publikuar edhe fotot, ndërsa shkruan:

“Me Mark Zuckerberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë”.

Me Mark Zuckerberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë😊

Publiée par Edi Rama sur Vendredi 14 février 2020

/DRONI.al/

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje