LAJM I FUNDIT/Shpërthen bombola e gazit në Bulqizë, 3 të vdekur dhe një i plagosur rëndë

0Shares
0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Bulqizë, ku si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi kanë humbur jetën 3 persona si dhe është plagosur një tjetër. Ngjarja ka ndodhur në Ostren të Madh të Bulqizës.

Dyshohet se viktimat janë anëtarë të së njëjtës familje, ndërkohë që mjekët e Bulqizës po kërkojnë ndihmën nga ajri, për ti dhënë ndihmën mjekësore të specializuar në Tiranë.

vijon…
/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje