Ilda Bejleri reagon pas lajmit të shoqërimit: Policia hapi kamerat, s’u ndjeva fajtore

Ndaje

Ilda Bejleri ka reaguar serisht  ne rrjetet sociale, lidhur me aksidentin ku dyshohet se është përfshirë,  të cilin si fillim refuzoi ta pranojë.

Teksa u njoftua se një grua ishte përplasur me makinën e saj, Ilda shprehet se fundmi se  ajo nuk ndihej aspak fajtore për atë që ndodhi.

Ajo thuhet se ka përplasur me makinë një 64-vjeçare dhe pas ngjarjes nuk ka ndaluar ta shohë, e megjithatë policia pati një reagim shumë të vonë për rastin, duke thënë se gruaja ndodhej në spital, ndërkohë që nuk ishte bërë dot e mundur identifikimi i mjetit.

Në orët e vona të mbrëmjes u tha që moderatorja ishte shoqëruar në Polici, por vetë Ilda është kujdesur që ta përgënjeshtrojë edhe këtë lajm, duke nxjerrë një foto nga shtëpia e saj, ku thoshte se policia ka parë videon, dhe ka parë që ajo nuk kishte asnjë faj në përplasje.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje