FOTO/Postime me përmbajtje pornografike në Facebook, reagon për herë të parë Klea Huta

0Shares
0

Klea Huta, moderatorja e njohur ka rene pre e hakimeve ne rrjetin e saj ne Facebook. Në profilin e saj në Facebook, janë postuar disa foto me pullë të kuqe, që duket se nuk kanë aspak për autore vetë Hutën.

Pas kësaj ka reaguar moderatorja e cila, shkruan se kërkuar ndihmën e miqve për ta ndihmuar që ta mbyllë faqen e saj. Në faqen e saj në Facebook, numërohen më shumë se 100 mijë ndjekës.

“Miq dhe fans atë mi! Sot në orën 10:00 më kanë hakuar FanPagen e Facebook, më vjen shumë keq që po ndodh kjo. kush më ndihmon me dikë që I njeh mirë këto hakime që ta mbyll sa më parë.”– shkruan Klea në Instagram.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje