Digjet kasollja, e moshuara në Vlorë humb jetën mes flakëve

Policia e Vlores ka dhene informacione lidhur me nje ngjarje te rende te ndodhur ne Vlore.

Nga informacioni paraprak, dyshohet se në një stan ka marrë flakë një kasolle dhe si pasojë është djegur 80-vjeçarja, e cila ka humbur jetën.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, grupi hetimor po kryen hetimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Informacion paraprak/Vlore

Më datë 13.02.2020, rreth orës 08:37, në vendin e quajtur “Ura e Gjormit” Vlorë, në një stan ka marrë flakë një kasolle dhe si pasojë dyshohet se është djegur 80 vjeçarja S.Z., e cila ka humbur jetën.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje