DENONCIMI/’Pse nuk flet Ardi Veliu për apartamentin luksoz te Kodra e Diellit’

Ndaje

Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu kaloi procesin e vettingut policor, një mekanizëm qe tregohet se po bëhet veting edhe në radhët e forcave të rendit.

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një mesazh, duke akuzuar se Ardi Veliu nuk ka sqaruar si e ka blerë apartamentin luksoz te Kodra e Diellit.

Vetori dixhital denocon Geron Veliun për fshehje pasurie! Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Po ndjek seancën e vetingut të drejtorit Ardi Veliu… po pres të na sqarojë si e ka blerë apartamentin luksoz tek Kodra e Diellit, 200m2… po nuk po e shoh apartamentin të na shfaqet… maskarade e turpshme vetingu i policisë. Nderime dhe respekte… Anonim, ju lutem.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje