VIDEO/Shihni përmes këtyre pamjeve si është realiteti, gjyshja në Tiranë tregon problemet para Bashës

Ndaje

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, eshte munduar ti tregoje publikut permes pamjeve dhe vizitave te tij, sesa e veshtire eshte jetesa ne Shqiperi.

Së fundmi, ai ka treguar realitetin e një jetese të vështirë të një pensionisteje në Tiranë, duke e shoqëruar atë vetë hap pas hapi, në blerjet e ditës dhe më tej edhe në shtëpi.

Vera i tregon liderit të demokratëve jetën e vështirë me djemtë dhe nuset pa punë dhe me një pension minimal, i cili nuk i del as për të paguar dritat.

Me gjyshe Verën kalova një paradite të gjatë duke e dëgjuar për hallet dhe problemet me të cilat ajo dhe familja e saj përballen çdo ditë,” ka shkruar Basha nën videon, e cila i bashkohet nismës së tij prej politikani, titulluar “Po të dëgjoj”.Tir

Me gjyshe Verën kalova një paradite të gjatë duke e dëgjuar për hallet dhe problemet me të cilat ajo dhe familja e saj përballen çdo ditë. #PotëDëgjoj

Publiée par Lulzim Basha sur Samedi 8 février 2020

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje