“Jemi 5 veta në juri”, moderatorja pranon shtatzëninë në emision

0Shares
0

Përflitej se moderatorja e kendshme, Jonida Vokshi ishte shtatzënë, por ajo vete nuk kishte konfirmuar thashethemet., deri mbremjen e djeshme.

Lajmin e bukur moderatorja e dha gjatë dje spektaklit gjatë spektaklit “Top Talent”. Jonida u shpreh se nëse do rastiste që votat për konkurrentët të dilnin barazim, ajo do përdorte votën e pestë.

“Kur të jemi barazim, unë do të përdor votën e pestë sepse jemi pesë veta në juri”, tha moderatorja. Ndërkohë, prezantuesja e emisionit, Ori Nebijaj e pyeti nëse kishte teka gjatë kësaj periudhe, ndërsa Jonida rrëfeu se ishte bërë e ndjeshme.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje