FOTOGALERI/ Gjirokastra ne nje proces ringjalljeje

Ndaje

Gjirokastra eshte nder qytetet me te vizituara te Shqiperise. Qyteti i ndertuar nga guri perben nje pasurite me te medha kulturore.

Nen rrezikun e shkaterrimit nga koha rralle gjen nje qytet tjeter ku perballja me rrenimin eshte kaq e forte dhe e perditshme. Ne krah te njera tjetres mund te gjesh bujtina te mrekullueshme aq sa edhe shtepi te shembura por qe dikur ishin aq mbreterore.

Me poshte foto dhe video nga Gjirokastra marre sot nga reporteri i Droni.al.

 

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje