FOTO/Moderatorja konfirmon shtatzëninë, nisin përgatitjet për vogëlushin

0Shares
0

Pasi kurorëzuan martesën e tyre ne fshehtesi ne Marok, Klea Huta dhe Elgit Doda do te behen prinder se shpejti.

Klea ka reaguar për herë të parë pas lajmeve të shtatzanisë, duke e konfirmuar që është në pritje të një djali siç u përfol.

Permes një postimi në “Instastory”, moderatorja ka treguar se ndodhet në një dyqan rrobash për fëmijë ku mbizotëron ngjyra blu dhe duket qartë që janë rroba për djem.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje