FOTO/Alketa Vejsiu nënshkruan kontratën e jetës me Rai Uno

Ndaje

Alketa Vejsiu nuk e ka fshehur aspak entuziasmin e saj per pjesemarrjen si moderatore ne SanRemo, dalja e se ciles qe mbremjen e djeshme, dhe ku i realizoi te gjitha, kendim dhe moderim.

Pak para se ajo te hipte ne skene, njoftoi ne rrjetet sociale per kontraten per te cilen po firmoste me RAI  Uno, dhe thuhet se ajo do te moderoje nje emision se shpejti.

“Kontrata e parë e jetës time me RAi Uno sapo u nënshkrua! Me një stilolaps që kam 3 vjet që e ruaj sepse besoja që do të më sillte fat.”, -shkruan Alketa.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje