DETAJE/Dy grupe të rinjsh përplasen me armë zjarri, plagosën gabimisht kalimtaren në Shkodër

Ndaje

Jane zbardhur detajet nga plagosja me arme qe iu be nje gruaje ne pedonalen e qytetit të Shkodres.

35-vjeçarja mendohet se ka mbetur e plagosur rastesisht nga perplasja e dy grupeve.Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme (5 shkurt) në lagjen “Vasil Shanto”, ku e plagosur mbeti shtetasja Liljana Jeremia, e cila ishte kalimtare dhe është qëlluar gabimisht.

Sipas informacioneve, dy grupet e të rinjve kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të njëri-tjetrit.Në lidhje me ngjarjes, policia ka ndaluar 3 persona, të cilët po merren në pyetje.

Policia e Shkodrës ka sekuestruar kamerat e disa bizneseve për të identifikuar autorët dhe për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje