FOTO/OFL i zbulon identitetin, kjo është zëdhenësja bjonde ‘me syze’ e policisë

Ka shtuar kuriozitet prezenca dhe dalja konferenca për shtyp te nje vajze bjonde e maskuar.

Vajza eshte zedhenese, cila publikon rezultatet e operacionit Forca e Ligjit. Për të gjithë ata që janë kurioz, zëdhënësja “me syze” e policisë quhet Eljesa Breca. Ajo është  diplomuar për psikologji dhe ka rreth një vit që është pjesë e OFL-së.

Eljesa Breca ka eksperiencë të suksesshme në FNSH-në e Fierit dhe momentalisht është në pozicionin civil.

U tha nga deputeti Alket Hyseni, se vendosja e syzeve dhe kapeles, do te nxiste privatesine e efektiveve, pasi jane te perfshire ne operacione te rrezikshme, por ka qene prape OFL e cila i ka zbuluar identitetin te resë.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje