VIDEO/”Kam dhe unë të miat e mia”, Basha me një mesazh krejt ndryshe: Çfarë iu premtoj shqiptarëve

Ndaje

“Shqiptarët meritojnë të dëgjohen me vëmendje dhe të trajtohen me dinjitet”, keshtu e titullon Lulzim Basha, video-mesazhin e tij, publikuar mesditen e sotme per te gjithe shqiptaret.

Prej disa kohesh, Lulzim Basha dhe opozita, eshte fokusuar tek qytetarët, problemet e tyre dhe ka denoncuar here pas here korrupsionet, vjedhjet, demet dhe kerkesat ndaj qeverise.

Ecje

Shqiptarët meritojnë të dëgjohen me vëmendje dhe të trajtohen me dinjitet. #PotëDëgjoj

Publiée par Lulzim Basha sur Lundi 3 février 2020

“Kudo që shkoj me këdo që flas, njerëzit kërkojnë të njëjtat gjëra: mundësi, punësim, shëndetësi dhe arsim të denjë, zbatim të ligjit, një qeveri që kujdeset për ta, një qeveri që i dëgjon. Si çdokush dhe unë kam të metat e mia dhe e di shumë mirë se kam bërë edhe gabime në të kaluarën por një gjë ua premtoj të gjithë shqiptarëve, se gjithmonë do ju dëgjoj, gjithmonë do t’ju shërbej dhe se gjithmonë do t’ju vë ju të parët”, thotë Basha.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje