Martohen së shpejti Armina dhe Shkëlzeni, dasma madhështore do të mbahet në Itali

Ndaje

Ata kanë disa vite qe jane bashke, dhe jetojne se bashku, por ende nuk ka një dasmë per te kurorëzuar dashurinë e tyre.

Armina Mevlani e ftuar në “Shiko kush luan” deklaroi se dasma me Shkëlzen Berishen, nuk do bëhet sepse ende nuk është organizuar.

Por, Gjërat kanë ndryshuar dhe mesa duket çifti i ka vendosur gjërat në vijë dhe janë gati. Agjenti i emisionit “Thumb on” ka zbuluar se Armina dhe Shkëlzeni do martohen këtë pranverë.

Dasma do të mbahet në Itali dhe pritet të jetë madhështore e me shumë të ftuar VIP.

Nuk dihet nëse çifti do të zgjedhë Liqenin e Komos, siç ka ndodhur më herët me dasma të tjera të VIP-ave të showbizit.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje