LAJMI I FUNDIT/ Eksploziv makines se oficeres se policise ne Durres

Ndaje

Nje shperthim tritoli ka ndodhur ne oret e mesnates ne Durres. Nje sasi eksplozivi eshte hedhur tek makina e nje oficereje te policise ne kete qytet.

Inicialet e saj jane O.B. Nuk dihen arsyet por po hetohet ne dy pista, ate te detyres dhe probleme familjare.

Policia ka konstatuar se ka vetem deme materiale nga shperthimi. /DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje