Pasuri marramendëse që në moshën 26-vjeçare, shifra e madhe habit dhe vetë Klaudia Pepën

Ndaje

Klaudia Pepa eshte kthyer serish ne qender te mediave roze, po jo tanime per jeten e saj private, por per pasurine e saj.

Sipas “Wikipedia”-s, “Forbes”, IMDb dhe burimeve të ndryshe në internet, rezulton se balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, ka një pasuri prej 78 milionë dollarë.

Thuhet se të ardhurat 26-vjeçares i vinë nga puna e saj si një balerinë profesioniste. “Klaudia Pepa ka lindur në Tiranë, Shqipëri më 26 tetor të vitit 1992. Është balerinë profesioniste e cila u bë e njohur në “Amici di Maria De Filippi në Canale 5. Ajo njihet gjithashtu për punën si koreografe në X Factor Albania. Ajo pati mundësinë që të bashkëpunonte me Ricky Martin në Amici. Klaudia nisi të kërcente që në moshën 5-vjeçare””,-thuhet ne te dhenat e Wikipedias.

Lidhur me shifrën marramendëse të pasurisë së saj, Pepa ka reaguar një ditë më parë me anë të një postimi në “Instastory”, ku nmohon se ka një pasuri kaq të madhe. Ajo ka publikuar një fotografi të këtij shkrimi ku thotë se ajo ka një pasuri prej 78 milionë dollarë, e në të shkruan: “Po ku i gjeni këto të dhëna?”.

/DRONI.al/

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje