U filmua duke pirë kokainë, Prokuroria nis hetimet për kryebashkiakun e Bulqizës

0Shares
0

Kanë nisur hetimet për kryebashkiakun e Bulqizës, Lefter Alla, te emëruar nga Edi Rama, i cili është filmuar me video duke pirë kokainë.

Pas publikimit të videos ku duket Alla duke konsumuar drogë, është vendosur që të nisin hetimet ndaj tij.

Në ditët në vijim pritet që të merret edhe një vendim në lidhje se si do të shkojë hetimi.  Deri tani nuk asnje reagim nga selia roze dhe as nga kryeministri Edi Rama, ndersa vete Lefter Alla e ka mohuar te jete ai ne video, ndersa ka shtuar se ky eshte presion dhe shantazh ndaj tij.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje