VIDEO/Ndalojnë makinat dhe plas sherri, të rinjtë zihen me grushta me njëri-tjetrin në Tiranë

Ndaje

Një skenë e dhunshme eshte regjistruar në kryeqytet, me protagoniste disa te rinj, te cilet konfliktohen dhe dhunojnë njëri-tjetrin.

Sipas një qytetari, i cili ka dërguar videon në redaksinë e JOQ, të rinjtë kanë ndaluar makinat në mes të rrugës, kanë dalë dhe kanë filluar të konfrontohen fizikisht me njëri tjetrin.

Nga pamjet shihet qartë se përleshja është masive. Nuk dihen shkaqet e sherrit, por fatmirsisht mes tyre ka patur persona që i kanë ndarë.

VIDEO-KLIKO

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje