“ Revolta studentore drejt shperthimit!”

Ndaje

Revolta studentore drejt shperthimit, lajmeron ish kryeministri Berisha. Ai ka publikuar mesazhin e nje studenti te revoltuar dhe paralajmeron protesta.

Lexoni mesazhin e studentit te revoltuar dixhita!

I nderuar dr.Berisha.
Me 22 janar studentet do ngrihen ne revolten me te madhe kunder padrejtesive dhe ligjit shfaroses te arsimit te larte.
Ne jemi me te vendosur se kurre per te ruajtur parimet dhe principet tona.

Secili prej nesh,e ka detyre morale te bashkohet dhe te jemi nje grusht i pashmangshem Migjenian perballe malit te perbindshem te zullumeve kombetare.

Ju lutem postojeni,qe lajmi im,te gufoje plot shprese ne zemrat rinore te bashkemoshataree te mi!

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje