EMRAT/Kapen 150 kg kanabis në Tepelenë, në pranga 6 persona

Ndaje

Gjashtë persona janë arrestuar nga një aksioni antikanabis i Policisë së Gjirokastrës, ku u sekuestruan 150 kg kanabis.

Sipas policisë droga u kap në fshatin Vasjar të Tepelenës. Burime nga Policia e Gjirokastrës konfirmojnë se janë vene ne pranga autoret e dyshuar:

1-Ramiz Jahaj nga Vlora

2-Mikel Ziflaj nga Memaliaj

3-Leonidha Kociaj nga Mallakastra

4-Sefer Dukaj nga Vlora

5-Matjana Betaj nga Memaliaj

6-Ervin Saka nga Vlora

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje