LAJM I FUNDIT/18-vjeçarja në Memaliaj i jep fund jetës tre muaj pas vdekjes së bashkëshortit

Ndaje

Një ngjarje tragjike për një familje në fshatin Vasjar të Memaliajt. Siç mesohet, prindërit e një 18 vjeçare e kanë gjetur vajzën në orët e para të mëngjesit të sotëm në gjendje të rëndë dhe e kanë dërguar në spital.

Mirela Beta nga Vasjari i Memaliaj ka shkuar në gjendje të rënduar në reanimacionin e spitalit të Gjirokastrës.

Vajza, mësohet se ndodhej në gjendje depresive kohët e fundit, pas humbjes së bashkëshortit tre muaj më parë.

Ky i fundit, vdiq pas një aksidenti tragjik në punë, teksa punonte në ‘Bypassin’ e Levanit. Në këto kushte, duke mos pranuar dot humbjen e rëndë dhe tragjike, e reja i ka dhënë fund jetës së saj duke konsumuar lëndë helmuese.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje