FOTO/Deklarata me thumba, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj reagon pas zyrtarizimit të lidhjes me ish-deputetin

Ndaje

Ndarja e bujshme e Rudina Dembacajt me ish-bashkeshortin e saj nuk solli as inat dhe as urrejtje mes të dyve. Dyshja pranuan se ishin në divorc dhe se pas gjithe kesaj ata kishin mbetur miq të mirë, per hir te vajzes se tyre Viktoria.

Por duket se ditët e fundit, Aleksi ka bërë një postim që ka lënë vend për disa thashetheme të reja, kjo fill pas fotove me Mark Frrokun, partnerin e ri te Rudines.

‘Jeta është e thjesht, e butë, e qetë, e lirë, deri kur vjen një grua e vështirëson”, ka shkruar ish-bashkëshorti i Rudinës në Instagram, duke na bërë të mendojmë se kjo ka lidhje me situatën ku ai gjendet pas divorcit.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje