Aksident i rende ne Pogradec, 6 te plagosur

Ndaje

Nje aksident i rende ndodhi kete mbremje ne hyrje te qytetit te Pogradecit.

Tre verura jane perplasur njera me tjetren nderkohe qe 6 persona jane plagosur.

Nuk dihen ende detaje te reja rreth gjendjes se personave qe u perfshine ne aksident.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje