FOTO/Pas bëri publike lidhjen e dashurisë, Rudina Dembacaj e pandarë nga Mark Frroku

Ndaje

Tashmë Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj nuk fshihen më as nga fotot paparacë, por as nga sytë e gjithë publikut.

Aktorja ka postuar një tjetër foto në krahët e të dashurit, ku çifti shihet së bashku ne ambientet e biznesit të tyre.

Aktorja e humorit kishte disa muaj qe ishte ne proces divorci me ish-bashkeshortin e saj Aleksander, me te cilen kane dhe nje vajze. Lajmi qe Rudina u divorcua beri buje, ndersa akoma me shume surprizues ishte dashuria me ish-deputetin e njohur.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje