FOTO/Në gjurmët e të atit, Greg Rama hap ekspozitë në Greqi

Ndaje

Teksa ndjek gjurmet e të atit, Greg  Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, i është kthyer angazhimeve te tij.

Këto ditë ka qenë i angazhuar me profesionin e tij, ku ka qenë në Greqi ku dhe ka çelur një ekspozitë me piktura.Në rrjetet sociale ai ka postuar foto nga kjo ekspozitë, duke treguar edhe copëza nga punimet e tij.

https://www.instagram.com/p/B7WYF1EAgpN/

Kujtojmë se postimet e tij të fundit kanë qenë lidhur me të dashurën e tij, e cila humbi jetën së bashku me familjen në tërmetin e 26 nëntorit. Pasi shprehu dhimbjen e tij në rrjetet sociale, djali i kryeministrit Rama vendosi t’i kthehej jetës së përditshme si dhe angazhimeve të tij.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje