VIDEO/Shumë pak kohë të lidhur, Genta Ismajli fillon nga ‘sherret’ me të dashurin turk

Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private.

Ajo tashmë po e shijon lidhjen e saj të dashurisë dhe po kalon momente të këndshme me të dashurin turk.

Nuk lë momente me te pa e hedhur ne rrjetet sociale, ashtu sikurse dhe momente kur i duhet të luftojë me të per te qene fituesja e lojerave qe bejne bashke.

Se fundmi, Genta ka ndarë pamjet e boksit mes saj dhe partnerit të ri, ku shihen qarte qe po argetohen te dy.

https://tiger.cdnja.co/v/zj/zjZR.mp4?secure=shoizZSjZaJ81jH8Cht6sw&expires=1579185000

/DRONI.al.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje