VIDEO/Po aktronte me Getoarin, aktorit në ‘Klanifornia’ i shpëton çiçi në skenë

Ndaje

Njëri prej skeçeve në Klanifornia ka shkaktuar aq shumë të qeshura sa aktorit Visjan Ukcenajt i ka shpëtuar në skenë.

Kështu tregoi aktori i ftuar në “Glamour Zone”, kur u pyet se cili ka qenë momenti më i sikletshëm që ka përjetuar në skenë së fundmi.

“Kur ishte Getoari i ftuar për Vitin e Ri. Bëmë një skeç ‘Varka”, që ishte Nëntori i Dytë. Getoari ishte Ismail Qemali nga Kosova, Isa Boletini nga Vlora. Pra u bë e kundërta. Unë bëja pelën e Isa Boletinit. Është një ndër numrat që është qeshur më shumë nga ne dhe nga publiku dhe kameramani e la kamerën edhe i shpëtoj çiçi dhe po e mbante me dorë dhe unë duke parë atë, kam ndjerë një miligram çiç dhe vetë. Le të themi na shpëtoi çiçi nga të qeshurat.

Të betohem dhe thoja shi i shpëtoi çiçi kameramanit dhe në fakt nga të qeshurat kam ndier që më shpëtoi dhe vetë. Kameramani e la kamerën fare dhe iku duke e mbajtur me dorë”, tregoi Visjani.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje