Përplasje me armë mes makinave në Elbasan, plagoset 22-vjeçari

Ndaje

Një përplasje me armë zjarri është regjistruar gjatë natës në Elbasan, ku për pasojë një 22-vjeçar ka mbetur i plagosur.

Ngjarja ka ndodhur gjatë mesnatës, ndërsa i plagosur ka mbetur shtetasi me inicialet K.P. Nga burimet mësohet se ka pasur shkëmbim zjarri mes dy makinave në lëvizje.

I plagosuri po merr ndihmën mjekësore në spital ndërsa mbeten ende të paqarta shkaqet e konfliktit me armë.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e konfliktit në fjalë, ndërsa policia po heton dhe ndodhet në vendin e ngjarjes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje