LAJMI I FUNDIT/ NDAHET NGA JETA AKTORI XHEVDET FERRI

Ndaje

Vetrm pak minuta me pare, kete pasdite  ka ndërruar jetë aktori Xhevdet Ferri.

Ferri vuante nga një sëmundje e pashërueshme duke ndërruar jetë sot.

Droni.al i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të afërmve, per kete humbje te rende.

 

Ferri eshte nje nga aktoret me te medhenje te kinemase shqiptare te viteve 80-90.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje