LAJM I FUNDIT/Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, raportohet për një viktimë

Ndaje
Foto Ilustruese

Një aksident me pasojë vdekjen u regjistrua në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Përplasja e dy automjeteve ka sjellë 1 person të vdekur.

Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Piraj. Grupet e hetimit ndodhen ne vendngjarje.

Lezhë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur ” Piraj”, automjeti me drejtues M.N. është përplasur me automjetin me drejtues ende i paidentifikuar, i cili për pasojë ka humbur jetën

Drejtuesi i mjetit shtetasi N.M., është shoqeruar në Komisariat për veprime të mëtejshme

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave te aksidentit si dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit që ka humbur jeten.

/DRONI.al.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje