FOTO/Kush është i riu nga Elbasani që u plagos me tre plumba në trup, çfarë i tha policisë

Ndaje

Detaje të reja kanë dalë nga atentati i 23-vjeçarit në Elbasan.

Burime nga policia e Elbasanit bëjnë me dije se si pasojë e breshërisë së plumbave ka mbetur i plagosur Kei Piu , 23 vjeç, banues në Elbasan, i cili si pasojë është dërguar në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ai në momentin që ndaj tij është qëlluar me armë zjarri ka qenë në makinën e tij tip ‘Range Rover’.

I riu ka thënë se e qëlloi një person i paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Luigj Gurakuqi”, ku kanë shkuar forca të shumta policie dhe po punojnë  për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje